Bizi sosyal medya ağlarında takip et

Her kadını zayıf gösteren 10 stil önerisiModa

Her kadını zayıf gösteren 10 stil önerisi

kiloları saklamanın yolları

Mükemmel bir vücuda sahip olmasak bile, doğru kıyafet seçimleri yaparak olduğumuzdan daha zayıf görünebiliriz. Bunun için önce fazla kilolarınızın olduğu bölgelerinizi tespit edin. Sonra o bölgeleri ne tip kıyafetlerle daha iyi gösterebileceğinizi öğrenin. Kıyafet dolabınızı vücut özelliklerinize göre doldurun, ya da dolabınızdaki kıyafetleri sizi daha zayıf gösterecek şekilde kombinleyin… İşte kiloları saklamanın yolları listesinin başında gelen giyim kuşam ipuçları!..

dikey çizgiler

1. Yatay değil, dikey çizgiler: Yatay çizgiler her zaman daha kısa ve kilolu gösterir. Daha zayıf ve daha uzun boylu görünmek için dikey çizgileri tercih edin.

zayıf gösteren siyah elbise

2. Siyahla dost olun: Hem zarif, hem cool gösterecek risksiz bir seçim. Siyah fazla kilodan yakınan kadınların can dostudur. Sizi hiç üzmez.

gözalıcı kemerler

3. Göz alıcı kemerler: İster elma, ister armut tipi vücut olsun, bel kıvrımına göz alıcı bir kemer yerleştirmek kiloları saklamanın yolları arasında.

kısa şort

4. Kısa alt, bol üst: Yüksek belli bir mini etek ya da kot şort üzerine rahat bir parça giyin. Sizi hem havalı hem de daha zayıf gösterecek. Üstünüzdeki parçayı şortunuzun içine sokabileceğiniz gibi, kalçanızı örtmesi için salık da bırakabilirsiniz.

uzun hırka

5. Önü açık uzun hırkalar: Basen ve kalçanızın büyüklüğünden şikayet ediyorsanız, uzun hırkalar kullanmayı deneyin. Hırkanın içine giyeceğiniz şık bir bluzu diz üstü bir etek ya da şık bir kalem pantolonla kombinleyebilirsiniz.

çan etek stil önerileri

6. Basenliyseniz çan etek giyin: Basenleri gizlemenin en iyi yollarından biri de çan etek / A kesim etekler. Basenlerinizi sarmayacağı, sadece üzerlerinden akıp gideceği için vücudunuz daha biçimli görünecek.

zayıf gösteren yırtık kot

7. Yırtık kotlarla barışın: Sizin de aradığınız kiloları saklamanın yolları ise, yırtık kotları kesinlikle deneyin. Üstelik son derece cool ve rahat bir seçim!

volanlı etek

8. Kısa – uzun fark etmez, volanlı etek hiç üzmez: Belinize oturan volanlı bir etek hatlarınızı belirgin şekilde ortaya çıkarmadan zarif bir görünüm kazandıracaktır. Belinizi daha ince göstermek için bluzunuzu eteğinizin içine sokun. Kıyafetinizi bir kemerle de süsleyebilirsiniz.

kıyafetlerinizi aksesuarlarla süsleyin

9. Giysilerinizi aksesuarlarla süsleyin: Dikkati fazla kilolar üzerinden çeken bir seçim. Son zamanlarda çok moda olduğu gibi siz de birkaç kolyeyi bir arada kullanabilir, göğüslerinizin arasından akmalarına müsaade edebilirsiniz. Böylece beliniz ve bacaklarınız da çok daha ince görünecektir.

bol alt parçalar

10. Bol alt parçaları tercih edin: İster etek, ister pantolon… bol olsun da hiç fark etmez. Büyük kalçaları gizlemek için daha iyi bir yol olamaz!

 


Yorum yazmak için tıklayın

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oku: Moda

En Popüler İçerikler

Yukarı