Bizi sosyal medya ağlarında takip et

2017 yılında balık burcunu neler bekliyor?Astroloji

2017 yılında balık burcunu neler bekliyor?

Ah gözü yaşlı sevgili duygusal balık burçları, sizleri 2017 de gayet olumlu gelişmeler bekliyor. Kim bilir belki de bu sene en az ağladığınız, duygulandığınız yıllardan biri olur ne dersiniz?

2017 balık burçları

Balık burçları bu sene çok pozitif bir enerji taşıyorlar. Iş hayatınızdaki başarılı, kendinden emin yükselişler sizin bu net tavrınız ilişkilerinize de yansıayacak. Olaylar karşısıda sakin kalabilir, kendinizi kontrol altında tutabilirseniz hep doğru hareket edebilirsiniz. Herkesin hayatında sorunlar hatalar olur, tabi ki siz de hatalar yapacaksınız. Ama burada asıl nokta nedir, hatalardan ders almak. Hepimizin mükemmel olduğu kimsenin hata yapmadığı bir dünya düşünebilir misiniz? Hatalarımızdan neler öğrendik, bize neler kattı değil mi?

afili kadınlar balık burcu yorumları

2017 balıklar için ekonomik anlamda çok başarılı bir yıl olarak görülüyor. Size ya da eşinize, yakın bir akrabanıza hiç beklemediğiniz anda büyük bir miras kalabilir. Başkalarının kaynaklarını doğru bir şekilde kullanmak bu yıl sizin için en önemli konu. Iş konusunda çok doğru kararlar alacaksınız demiştik bunun devamı olarak da sizi maddi anlamda çok rahat bir yıl bekliyor.

balık burcu aşk hayatı

Balık burcu aşk hayatı için ise dikkatli olmak gerekecek diyebiliriz. Ikili ilişkilerde önemli kararlar almak zorunda kalabilirseniz. Eğer çocuğunuz varsa ona daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir. Dolunayın hareketleri sizi yakından etkileyecek, arkadaşlarınız ile aşk hayatınız arasında gerginlikler olabilir dikkat etmek lazım.

balık burcu sağlık

 

Balık burcu 2017 de sağlık açısından biraz sıkıntılı bir dönem geçirebilir. Kalp sorunlarına özellikle dikkat etmek lazım. Yürüyüş ve koşu yapıyorsanız kendinizi fazla yormamaya özen gösterebilirsiniz.
Olumlu gelişmelerin yanında balıklar her zamanki gibi duygu dolu günler yaşayacak. Balık erkeklerine tavsiye; duygularınızı bu kadar fazla göstermeyin. Ben balık burcuyum ühühühü cümlesinde ühühühü kısmından sonrasını dinleyen bir partner bulmak kolay değil beyler. Zaten biz kadınlar kedi ne hüzünlü bakıyor diye ağlama potansiyeline sahibiz, siz yapmayın bari. Balık hanımları, sizlere diyecek pek bir şeyim yok, napalım duygusallık fıtratımızda var 🙂


Okumaya Devam Et
İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorum yazmak için tıklayın

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Oku: Astroloji

En Popüler İçerikler

Yukarı